IM24Podcast.pl » O projekcie

O projekcie

IM24podcast

IM24podcast to projekt skierowany do biznesu, będący wyrazem potrzeb i obserwacji branży technologicznej. Działamy w niej od lat, jako dystrybutor z wartością dodaną (VAD). Przez ten czas wielokrotnie rozmawialiśmy z naszymi Partnerami i Klientami o ulubionych podcastach. Tam też zaczął rodzić się pomysł stworzenia własnego cyklu, który spojrzy na tematy bliskie przedstawicielom firm, ciekawe dla osób pracujących w świecie technologii i niosące dla nich praktyczną wiedzę.

Tym właśnie jest IM24podcast. Źródłem informacji o branży i biznesie, które pomogą Ci rozwijać siebie oraz firmę, a także lepiej dbać o efektywność procesów i cyberbezpieczeństwo.

Praktyczna wiedza w wygodnej formie. Do przesłuchania podczas podróży, w trakcie pracy lub w czasie wolnym w domu.

Podcast dla firm i nie tylko

W świecie szybko rozwijających się technologii łatwo się zagubić. Od tego są trzymający rękę na pulsie eksperci oraz partnerzy biznesowi, którzy dzielą się specjalistyczną wiedzą oraz radzą, jak najlepiej wykorzystać nowe możliwości. W IM24podcast odpowiadamy na szerokie potrzeby firm, zagłębiając się w rozmaite tematy. Cyberbezpieczeństwo w ramach cyklu Rady Porady przybliża kwestię ochrony zasobów i prywatności, tak w ujęciu każdego z nas, jak i całych organizacji. To jednak niejedyna seria w ramach projektu IM24podcast. Zajmiemy się również rozwojem firmy, współpracą w zespołach, relacjami biznesowymi, a także technologiami, które zmieniają świat wokół nas.

Szukasz porad, eksperckiej wiedzy i ciekawych analiz? Znajdziesz je w naszych podcastach dla firm!