IM24Podcast.pl » „Kilka kroków przed…”, czyli jak być lepiej przygotowanym na atak.

„Kilka kroków przed…”, czyli jak być lepiej przygotowanym na atak.

To już dziesiąty odcinek naszego podcastu. Zajęliśmy się w nim tematem, nad którym zastanawia się wiele z Was – w jaki sposób możemy być o kilka kroków przed hakerem, przed napastnikiem? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawimy mity, fakty ale również statystyki. Dzisiejszym gościem IM24Podcast jest Paula Januszkiewicz – kobieta renesansu. Paula posiada bogate doświadczenie w projektach związanych z bezpieczeństwem. Jest założycielką i szefową firmy CQURE, poświęca się swoim pasjom, takim jak jak testy penetracyjne, doradztwo w systemach bezpieczeństwa oraz tworzenie szkoleń i seminariów. Posiada tytuł Microsoft NVP, Microsoft Regional Director.

Transkrypcja podcastu

Prowadzący: Cześć. Witam wszystkich słuchaczy w kolejnym odcinku naszego podcastu. Moi drodzy, dzisiaj zajmiemy się tematem, nad którym zastanawia się cała masa osób – w jaki sposób możemy być o kilka kroków przed hakerem, przed napastnikiem? Czy jest to w ogóle możliwe? Czy to tylko mrzonka i swojego rodzaju utopia? Przedstawimy troszkę mitów, faktów, ale również statystyk. Kilka kroków przed, czyli jak być lepiej przygotowanym na atak. Moim dzisiejszym gościem jest Paula Januszkiewicz, kobieta renesansu. Paula ma niesamowite doświadczenie w projektach związanych z bezpieczeństwem, założyciel i szef firmy CQURE, poświęca się swoim pasjom jak testy penetracyjne, doradztwo w systemach bezpieczeństwa oraz tworzenie szkoleń i seminariów. Posiadacz tytułu Microsoft NVP, Microsoft Regional Director. Paula, jest mi niezmiernie miło móc Cię dzisiaj z nami gościć.
Paula Januszkiewicz: Absolutnie dzięki wielkie Michał za zaproszenie. Jest mi bardzo, bardzo miło. Tym bardziej, że cyberbezpieczeństwo jest fascynującym tematem i o tym też dzisiaj będziemy rozmawiać.

Sponsorem cyklu rozmów „Rady Porady” jest firma Cisco

Dołącz do dyskusji

1 comment