IM24Podcast.pl » Rynek Data Center – trendy i rozwiązania

Rynek Data Center – trendy i rozwiązania

W drugim odcinku Dobrej Fazy rozmawiamy o centrach danych. Dyskutujemy o obecnej sytuacji, trendach i przyszłości tego sektora. Naszym gościem jest Robert Jackowski – CEO DC Serwis – ekspert i praktyk w dziedzinie realizacji data center jak również zasilania obiektów przemysłowych. Serdecznie zapraszamy do słuchania entuzjastów dziedziny centrów danych, zasilania awaryjnego typu UPS oraz wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych rozwiązań elektrycznych.

Transkrypcja podcastu

Prowadzący: Dzień dobry Państwu. Witam w kolejnym odcinku audycji Dobra faza podcastu IM24. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o rynku i obiektach Data Center, zarówno ogólnie jak i w bardziej takim szczegółowym ujęciu, mianowicie zasilania gwarantowanego tych obiektów. Podyskutujemy o aktualnych trendach i potencjalnej przyszłości tego sektora. Ze mną w studiu jest dzisiaj Robert Jackowski.
Robert Jackowski: Dzień dobry. Witam.
Prowadzący: Project Manager, od wielu lat odpowiedzialny za realizację zarówno obiektów Data Center, jak i zasilania obiektów przemysłowych. Natomiast ja nazywam się Rafał Kryk i na co dzień w swojej pracy zajmuję się, jako Product Manager właśnie zasilaniem gwarantowanym, czyli urządzeniami popularnie określanymi skrótem UPS. To może zacznijmy sobie od takiego omówienia, jak obecnie wygląda rynek Data Center. Czy Ty Robert, jako człowiek, który się, no tutaj dość prężnie w tym porusza i nie jeden projekt już widział, czy widzisz na przykład jakieś trendy, które są obecnie w tym rynku?

Sponsorem cyklu rozmów „Dobra Faza jest firma EATON

Chcesz być na bieżąco z tematami podcastów? Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj na bieżąco informację o nowych odcinkach.

Dołącz do dyskusji