IM24Podcast.pl » Nierówna walka czyli zwalczanie nielegalnych treści w Internecie

Nierówna walka czyli zwalczanie nielegalnych treści w Internecie

W tym odcinku nie odpuszczamy tematu związanego z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w Internecie. Będziemy kontynuowali wątek dotyczący instytucji czuwających nad odpowiednim rozwojem dzieci korzystających z sieci, jak również dbających o przestrzeganie prawa i likwidację szkodliwych, i nielegalnych treści z udziałem nieletnich. Moim dzisiejszym gościem jest Martyna Różycka, Kierowniczka zespołu Dyżurnet.pl. Jest odpowiedzialna za budowanie relacji z przedstawicielami organów ścigania oraz sektora edukacyjnego. Prowadzi działania popularyzacyjne o bezpieczeństwie najmłodszych w sieci, między innymi warsztaty dla dzieci i młodzieży. Jest autorką książki „ Strony internetowe dla dzieci i młodzieży”. Serdecznie zapraszam do słuchania!

Transkrypcja podcastu

Prowadzący: Cześć. Witam wszystkich w kolejnym odcinku naszego podcastu. Dzisiaj ciągle pozostajemy w temacie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci. Będziemy kontynuowali wątek dotyczący instytucji czuwających nad odpowiednim rozwojem dzieci korzystających z sieci, jak również dbających o przestrzeganie prawa i likwidację szkodliwych, i nielegalnych treści z udziałem nieletnich. Moim dzisiejszym gościem jest Martyna Różycka, Kierownik zespołu Dyżurnet.pl. Jest odpowiedzialna za budowanie relacji z przedstawicielami organów ścigania oraz sektora edukacyjnego. Prowadzi działania popularyzacyjne o bezpieczeństwie najmłodszych w sieci, między innymi warsztaty dla dzieci i młodzieży. Autorka książki „ Strony internetowe dla dzieci i młodzieży”. Pani Martyno, dziękuję za dzisiejszą obecność z nami.

Martyna Różycka: Dzień dobry, a podziękuję chyba na samym końcu.

Cisco distributor

Sponsorem cyklu rozmów „Rady Porady” jest firma CISCO

Chcesz być na bieżąco z tematami podcastów? Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj na bieżąco informację o nowych odcinkach.

Dołącz do dyskusji