IM24Podcast.pl » Security Operations Center. Jak wygląda od środka?

Security Operations Center. Jak wygląda od środka?

Gościem niniejszego odcinka podcastu IM24 jest Alicja Skraburska, kierownik EMEAR SOC Cisco Systems, od wielu lat związana z cyberbezpieczeństwem, jako Incident Analyst, Security Engineer, Manager zespołów typu Incident Response.Tematem, który podejmujemy jest Security Operations Center. Z odcinka dowiesz się jak działa i jak wygląda od środka praca z incydentami bezpieczeństwa. Zapraszamy!

Transkrypcja podcastu

Prowadzący: Cześć. Witam wszystkich słuchaczy w kolejnym odcinku naszego podcastu. Dzisiaj z moim gościem porozmawiamy o jednostce reagowania, analizy i odpowiedzi na incydenty bezpieczeństwa, bez której wiele szczególności większych instytucji nie wyobraża sobie swojego bezpiecznego funkcjonowania. SOC – Security Operations Center – jak działa, jak wygląda od środka, o tym już za chwilę. Zidentyfikowałem, przeanalizowałem, zaraportowałem, czyli SOC – Security Operations Center. Moim dzisiejszym gościem jest Alicja Skraburska, kierownik EMEAR SOC Cisco Systems, od wielu lat związana z cyberbezpieczeństwem, jako Incident Analyst, Security Engineer, czy właśnie, jako Manager Teamów typu Incident Response. Alicjo, jest mi niezmiernie miło, że mogę Cię dzisiaj gościć.

Alicja Skraburska: Cześć. Bardzo mi miło i dziękuję za zaproszenie. Nie mogę się doczekać tej rozmowy. Tak, SOC – Security Operations Center to moje oczko w głowie na ten moment i bardzo chętnie podzielę się różnymi ciekawostkami na ten temat.

Sponsorem cyklu rozmów „Rady Porady” jest firma Cisco

Chcesz być na bieżąco z tematami podcastów? Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj na bieżąco informację o nowych odcinkach.

Dołącz do dyskusji